Dewocjonalia dla osób duchownych oraz świeckich

Zarówno osoby duchowne, jak i świeckie, mogą zaopatrywać się we wszystkie potrzebne im (a związane z religią) rzeczy, w sklepie z dewocjonaliami. Oferta tego rodzaju sklepu internetowego jest naprawdę szeroka i można w nim znaleźć zarówno rzeczy potrzebne w czasie Mszy, jak i takie, które przydają się w domu.

sklep z dewocjonaliami

Dewocjonalia kościelne

Księża, zakonnice i inne osoby zajmujące się oprawą kościelną, w sklepie meritohurt.pl z dewocjonaliami znaleźć mogą między innymi, wszystko co potrzebne do Mszy Świętej to znaczy:
– dzwonki liturgiczne,
– gongi i sygnaturki,
– kadzidło,
– krzyże ołtarzowe,
– monstrancje,
– tabernakula,
– ryngrafy.

W takim sklepie można znaleźć również przedmioty niezbędne w każdym Kościele, czyli:

– akolitki,
– baldachimy,
– chrzcielnice,
– kinkiety oświetleniowe,
– klęczniki,
– kropidła i kropielnice,
– krzyże procesyjne,
– lichtarze,
– lampki wieczne,
– nakrycia na ambonę,
– relikwiarze,
– trony pod monstrancję,
– trybularze i łódki.

W takim sklepie zakupić można także różnego rodzaju szaty liturgiczne, takie jak: ornaty, alby lektorskie, kapy liturgiczne, dalmatyki, pelerynki dla bielanek, kapturki ministranckie, mitry, stuły, koloratki oraz koszule kapłańskie. Równie łatwo jest dostać tam księgi liturgiczne, na przykład mszał rzymski, liturgię godzin, lekcjonarze mszalne, a także księgi z modlitwami powszechnymi i obrzędami dotyczącymi sakramentów.

Dewocjonalia dla osób świeckich

W takim sklepie zaopatrywać się mogą oczywiście nie tylko osoby duchowne, ale także wszyscy inni ludzie. Mogą tam kupić na przykład rzeczy związane z obchodzeniem najważniejszych świąt katolickich. Na Boże Narodzenie oferta obejmuje bowiem: szopki i figurki Świętej Rodziny, różnego rodzaju ozdoby, figurki aniołków, lampiony roratnie, śpiewniki z kolędami, karty bożonarodzeniowe. Zakupić tutaj można również: kropidła na wizytę księdza, świece wigilijne, sianko pod obrus, strój Świętego Mikołaja, książki o Bożym Narodzeniu. Natomiast na święta Wielkiej Nocy sklep oferować może na przykład: figurki sakralne, palemki, karty wielkanocne, baranki i drewniane pisanki, zdrapki wielkopostne czy książeczki dla dzieci związane ze świąteczną tematyką. W sklepie z dewocjonaliami znaleźć można także idealne pamiątki z okazji Chrztu albo Pierwszej Komunii Świętej. Jest to także miejsce do zakupienia świec i szat do chrztu, a także ubrań komunijnych. Jest to także miejsce, gdzie dla całej grupy komunijnej znaleźć można: Biblie, różance i pamiątkowe obrazki. Jak więc widać, oferta sklepu z dewocjonaliami jest naprawdę szeroka.